Prvenstvo Hrvatske u jedrenju u klasi optimist za mlađe kadete-epilog

ph-hrvatske-do-12-g20160912_225108-2

Prvenstvo Hrvatske u jedrenju u klasi optimist za mlađe kadete-epilog

Sad kad su se svijetla reflektora ugasila, kad su se svi mali optimisti vratili svojim klubovima, nadamo se da im je boravak u Omišu ostao u lijepoj uspomeni. Unatoč  izostanku dobrog vjetra, i sa ovo malo što smo od prirode dobili  postignuti su dobri rezultati, ostvarena mnoga prijateljstva te stečeno puno novog korisnog iskustva. Omiš, njegovi građani i gosti imali su po prvi put u povijesti priliku ugostiti na jednom mjestu 107 malih jedriličara i njihovih timova, čija su jedra uljepšavala omiške vizure tijekom ta tri dana i rijetko je tko ostao ravnodušan pogledom na njih.

Iako su radi truda svi zaslužili da ih se pohvali, izdvojimo ipak samo one koji su kući otišli s nagradama.

NAJMLALĐA UČESNICA (ZAVRSILA PLOV)-BARBARA PERUŠIĆ JK GALEB

NAJMLAĐI UČESNIK LUKA PAHLJINA JK ULJANIK PLOVIDBA

TRI DJEČAKA DO 10 GODINA OTVORENO PRVENSTVO

3.ROKO ČEPIĆ-ZOKIĆ-JK OMIŠ

2.GRIGOR PETTENER-JK ULJANIK PLOVIDBA

1.JOSIP TAFRA JK OMIŠ

TRI DJEVOJČICE DO 10 GODINA OTVORENO PRVENSTVO

3.DINKA BOBAN-JK MARINA KAŠTELA

2.NIKA FORNAŽAR-JK HORIZONT

1.ANTHEA BERTO-JK MAESTRAL

TRI DJEČAKA OTVORENO PRVENSTVO DO 12

3.JOSIP TAFRA JK OMIS

2.EDO FIKE JK CLIVO

1.TIN FIKE JK CLIVO

TRI DJEVOJČICE OTVORENO PRVENSTVO DO 12

3.ANDREA JURIĆ-JK MARINA KAŠTELA

2.TEA PETEH-JK HISTRIA

1.LUCIJA ŠKOPAC-JK CLIVO

OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE DO 12 GODINA

  1. MJESTO UKUPNO LUCIJA ŠKOPAC-JK CLIVO

PRVENSTVO HRVATSKE (MEDALJE)

DJEVOJČICE

3.ANDREA JURIĆ-JK MARINA KAŠTELA

2.TEA PETEH-JK HISTRIA

1.LUCIJA ŠKOPAC-JK CLIVO

 

 

PRVENSTVO HRVATSKE (MEDALJE)

UKUPNO

3.TEA PETEH-JK HISTRIA

2.TIN FIKE-JK CLIVO

1.LUCIJA ŠKOPAC-JK CLIVO

 

Zahvaljujemo na ovom mjestu još jednom svima koji su pomogli u organizaciji u skladu sa svojim mogućnostima, uz isprike ako smo nekoga zaboravili:

  1. Glavni pokrovitelj Grad Omiš
  2. Hrvatski jedriličarski savez
  3. Turistička zajednica Splitsko-dalmatinske županije
  4. ŠNRD Omiš
  5. Velum Nautica
  6. Stipe Kovačić, Nautic bar Laguna
  7. Vera Art
  8. Delfin
  9. Purex
  10. Radić auto
  11. Dalmatinac
  12. Velux
  13. Jafra print
  14. Žižula
  15. Mošunj
  16. Sitoma
  17. Shooko beach bar
  18. La rocca
  19. Vagabundo
  20. Vatrogasci Omiš
  21. Izviđači Omiš
  22. Vodovod Omiš
  23. HE Zakučac
  24. Županijska uprava za ceste ispostava Omiš
  25. Općina Dugi Rat
  26. Studenac
  27. Pekara Lović
  28. Centar za Kulturu Omiš
  29. Bastion-Ivica Puljiz
  30. Ciril Vrančić
  31. JK Orišac
  32. JK Zenta
  33. JK Split
  34. JK Špinut
  35. Nikola Baučić
  36. Slobodan Baučić
  37. Luka Stanić
  38. Zvone Kujundžić
  39. Leo Tomić
  40. Robert Barbarić
  41. Damir Baučić
  42. Ante Kovačić Bush
  43. Jurica Bačić
  44. Denis Bajaj
  45. Srećko Karoglan
  46. Marko Lakić
  47. Diskont Zvonimir
  48. Deni Čečuk
  49. Zloćo mlađi
  50. Lovro Biočić
  51. Marin Šarac
  52. Ante Kuvačić
  53. Kruno Buljević
  54. Mario Popovac
  55. Mi-ma fin
  56. Roditelji djece JK Omiš

%d bloggers like this: